ProMusica z Krosna zaprasza na XXVII koncert z okazji Dnia Matki. Ze względu na obecną sytuację związana z pandemią COVID-19, w tym roku wydarzenie nie odbędzie się w sali RCKP. 26 maja (wtorek) o godz. 17.00 koncert będziemy mogli obejrzeć w krośnieńskiej Telewizji Obiektyw.
– Obecny czas zmusza nas do nietypowej, zdalnej pracy z uczniami przez Internet, zmieniamy metody i sposoby nauczania, tworzymy muzykę poprzez komputer, tablet czy telefon. Tworzymy nagrania instrumentalno-wokalne, które składamy w zespoły.
Tegoroczny koncert będzie składał się częściowo ze wspomnień, ale także z nowych utworów, które powstały właśnie podczas lekcji on-line. Wystąpią soliści, instrumentaliści, chóry, orkiestra i zespoły taneczne.
Serdecznie zapraszamy w tym roku przed telewizory! – zaprasza Szkoła Muzyczna „PRO MUSICA” I i II stopnia Anny i Adama Münzbergerów.
red.































