REKLAMA
Strona główna / Aktualności / Na sygnale / Kolizja na Krakowskiej. Sprawcą 75-latek

Kolizja na Krakowskiej. Sprawcą 75-latek

Nieudzielanie pierwszeństwa przejazdu doprowadziło do kolizji drogowej w Krośnie. Sprawca kolizji był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym. Poszkodowany krośnianin nie odniósł obrażeń.

W sobotę (31.08) przed godz. 13, krośnieńscy policjanci pracowali na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej, Ściegiennego i Naftowej. Jak wstępnie ustalili, kierujący samochodem maki Suzuki Alto 75-letni mieszkaniec Krosna, wyjeżdżając z ulicy Ściegiennego na wprost w ulicę Naftową, doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym ulicą Krakowską Fiatem Marea – mówi Beata Winiarska, rzecznik prasowy krośnieńskiej policji.

Przyczyną kolizji było nieudzielanie pierwszeństwa przejazdu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym.

(kmp) Fot. Mateusz Głód

7 komentarzy

REKLAMA