Kolejna marka w VIVO! Krosno. Podpisano umowę z siecią handlową JYSK, która sprzedaje "wszystko dla domu". Znana duńska marka tym samym uzupełni ofertę handlową VIVO! Krosno.
JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia wnętrz. Grupa JYSK obejmuje obecnie 2 400 sklepów w 48 krajach na całym świecie. W VIVO! Krosno marka zaprezentuje swoją szeroką ofertę na powierzchni około 1 100 m kw. Podpisano już umowę.
– JYSK doskonale wpisuje się w nasz mix najemców i jest nam bardzo miło, że pozyskaliśmy tak wartościowego partnera dla naszego krośnieńskiego centrum. Aktualnie wszyscy przygotowujemy się do bardzo ważnego etapu na placu budowy, tj. położenia ostatniego elementu konstrukcji dachu na obiekcie, czyli przysłowiowej wiechy. Uroczystość planujemy na pierwsze dni lipca. Po tym nasza pełna koncentracja dotyczyć już będzie przygotowań do otwarcia – skomentowała Magdalena Kowalewska z IMMOFINANZ.
Marki obecne w VIVO! Krosno: Kino Helios, H&M, Media Markt, RESERVED, House, CROPP, SiNSAY, Home&You, Martes Sport, CCC, FRAC, Feniks, Maxi Moda, Evenement, biuro podróży Travelplanet, Rossmann, BIG STAR, 4F, Telepizza, Grycan, Cosmedica, Apart, Deichmann, Hebe, Cyfrowy Polsat Plus oraz JYSK.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez IMMOFINANZ wspólnie z partnerem, Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85% IMMOFINANZ i 15% Acteeum).
Zobacz także:
– Deichmann, Hebe i Cyfrowy Polsat Plus. Kolejne marki w VIVO!
– Lody Grycan w VIVO! Krosno. Znamy kolejnych najemców
– Nowe marki w VIVO! W Krośnie pojawi się Telepizza,
– FRAC w VIVO! Krosno. Dołączają lokalni najemcy,
– Home&You, Martes Sport oraz CCC w VIVO! Krosno,
– RESERVED i trzy inne marki odzieżowe LPP w VIVO! Krosno,
– VIVO! Krosno: w środę wmurowano kamień węgielny [ZDJĘCIA],
– Kino Helios powstanie w Krośnie. Będzie w Galerii VIVO! Krosno,
– Powstanie centrum handlowe VIVO! Otwarcie zaplanowano na przyszły rok,
– Przy Bieszczadzkiej powstanie VIVO! Krosno – nowa galeria handlowa.
red.
































11 komentarzy
Oczekujemy: Stradivarius, Bershka, Orsay, Decathlon
„VIVO ”
co najmniej 10 marek debiutuje w Krośnie (można powiedzieć ze w byłym województwie Krośnieńskim) wiec widać twój poziom informacji i wypowiedzi. Przy strefie ekonomicznej, lotnisku powstają nowe firmy za ok 2 lat będzie już ich z 10.! Mogę tylko zgadywać zawistny Jaślak a może Sanoczanin takie komentarze pisze na krośnieńkich portalach! Wstyd a do Krosna masa RJS I RSA przyjedza do pracy i na zakupy. Mozna śmiało powiedzieć że w Krośnie się coś dzieje a właśnie Jasło i Sanok wioską się robi, zastuj w tych miastach…. Prawda w oczy kole 🙂
Jak dramat to wymień jakich marek oczekujecie? standard jeśli chodzi o galerie nawet 200tys miasta. nie rozumiem???
…lipa, marki dramat. Niestety konkretne mocne marki (firmy produkcyjne zresztą też) nie interesują się takimi miejscowościami. Nic oryginalnego wszystkie marki już są lub były w tej sanktuaryjnej wiosce.
ktosktowie jaka marka Cie satysfakcjonuje w takim razie ???
Czasy sie zmieniają, ludzie się zmieniają. Kiedyś się mówiło,że zaraza idzie/ przychodzi ze wschodu a teraz wojujacy islam stoi u zachodnich bram.
A kiedyś wszystko było nasze. POLSKIE.
tandetne chińskie markopodobne śmieciowe produkty wyciągające z kieszeni rodziców małolatów resztki kasy- plus rujna dla mniejszych sklepów i galerii- zabawa że WOW
Na mojej liście życzeń jest, Klub GO-GO, Salon namiętnego ” masażu” i… jako że jestem sentymentalny budke z piwem ! Reszta mnie nie interesuje.
Piekna bedzie połać dachu. Będzie można zimą zarobić na odśnieżaniu dachu
Marki dramat – co tu duzo gadac.