Strażacy mają ręce pełne pracy. Kilkanaście ulic zamieniło się w rwące potoki, zalane zostały parkingi, prywatne posesje i piwnice. To efekt nawałnicy jaka przeszła w krośnieńskim.
Blisko 40 razy interweniowali dotychczas strażacy z Krosna i powiatu. Wezwania związane są ze skutkami gwałtownej nawałnicy jak przeszła dziś nad Krosnem i regionem w godzinach popołudniowych.
– Działania jakie są prowadzone dotyczą głównie zalanych posesji i piwnicy na terenie Krosna i powiatu – informuje bryg. Mariusz Kozak z PSP Krosno. Dwie interwencje dotyczyły powalonych drzewa na ul. Lelewela oraz Wyszyńskiego w Krośnie.

































Drogi na osiedlu WSK (ul. Żwirki i Wigury) zamieniły się w rzeki, a parkingi w lokalne jeziora. Zalana została także piwnica Domu Pomocy Społecznej. Przy obiekcie pracowały trzy zastępy straży pożarnej z pompami.
Podtopiony został również zakład BWI oraz Huta Szkła przy ul. Tysiąclecia.
Strażacy prowadzili interwencję między innymi na ulicach: Naftowa, Jeleniówka, Kletówki, Żwirki i Wigury, Bieszczadzka, oraz w dzielnicy Suchodół.
red.Fot. Mihorek, KrosnoCity.pl
































7 komentarzy
Mi szkoda Malucha tylko ,bo teraz jest mokry 😛
To nie burza to oberwanie chmury!!
No, troche zarobiliśmy, znaleźne się należy
Najlepiej na tym wyszli młodzi chłopcy, którzy po opadnięciu wody na Żwirki i Wigury wyzbierali kilkanaście tablic rejestracyjnych tych mądrych kierowców co chcieli z auta zrobić amfibie i potem im odsprzedali własne rejestracje za 20 zł. szt.:-)
oj ta oj tam trochę popadało i paniaka
Deszcz wyczyścił … 😀
jak zawsze władze miasta zapomniały o wyczyszczeniu studzienek 🙂