REKLAMA
Strona główna / Górskie Zawody Balonowe / IX Górskie Zawody Balonowe 2008 / Tabela wyników. Konkurencja ranna. 1.05.08

Tabela wyników. Konkurencja ranna. 1.05.08

Przedstawiamy Państwu tabelę wyników po pięciu porannych konkurencjach w dniu 1.05.08.

Total score including task 5
Ra.Nr CompetitorTotalAVGTask 1Task 2Task 3Task 4Task 5
111 PRAWICKI B.4653930874988990894907
212 JAGODZIK ZB4308861899898928864719
33 MACHNORYLOV4216843771849878747971
47 REKAS M.3892778926990789290897
55 JAKUBAUSKAS E3884776896687650902749
64 SVIDERSKIS V.38797758208987741000387
76 REKAS K.3791758100010001000355436
815 MOCKAITIS V.3743748673975916387792
931 ZARZYCKI D.3386677492645645807797
1021 MIKIELEWICZ R3318663820445445947661
1119 GRUSZECKI A.3217643761942933323258
1210 NOWAKOWSKI B3166633643860727452484
131 FILUS W.2995599258445445908939
142 JASKOLSKI A.2993598452445445817834
1525 CHOMA BEATA2943588594851675500323
1623 PYZA J.2934586419445445807818
1730 MELLER ZB28535702264454457371000
1817 LYCIUS M.2826565702445445500734
1928 KONCIR B2538507355445445777516
2022 ROMANOWSKIJ V2521504355445445687589
2116 RAKAUSKAITE D2509501516445445667436
229 IWANSKI A.2393478290445445419794
2324 KAZLAUSKAS Z.2345469484445445616355
2420 GAILIS GINTS2329465987445445258194
258 ORLOWSKI P1567313355445445161161
2618 KOVACS J1535307129445445226290
2714 KOSTIUSKIE.RO1471294161445445194226
2813 KOSTIUSKIE.RI1342268194445445129129
2926 WALAWSKI T1181236974454459797
3027 GYULA JUDAK1085217654454456565
3129 HELAK R.0000000
Event Director : Jerzy Borowski
Reklama
REKLAMA